CXO Medya, yayıncılık, B2B etkinlik yönetimi, iletişim danışmanlığı ve her alanda kurumsal içerik hizmetleri verme hedefiyle kurulmuştur. Kurumların ihtiyaç duyduğu yeni iletişim fırsatlarını yaratmak ve iş dünyasını farklı katmandaki yöneticiler ile bir araya getirmek için çalışmalar yürütmeye odaklandık.
Bu doğrultuda süreli yayınlar çıkarır, etkinlikler düzenler, ihtiyaç duyduğunuz içerikleri üretir ve bunların doğru kitleye ulaşmasını sağlarız. Farklı kademeden yöneticiler ile bir araya gelmenizi ve iş ağınızı büyütmenizi sağlarız.
Kurucuları ve çalışanları arasında, Türkiye’nin önde gelen teknoloji ve pazarlama yayınlarını yönetmiş, uluslararası yayınlar ile iş birlikleri yürütmüş, pazarlama, sosyal medya yönetimi, içerik oluşturma, B2B ilişki yönetimi ve etkinlik organizasyonu konusunda uzman bir kadro bulunmaktadır.

  • Yayıncılık Yapıyoruz
  • Kurumsal İçerik Üretiyoruz
  • Sizi Liderler ile bir araya getiriyoruz
  • Sosyal medya hesaplarınızı yönetiyoruz
  • Etkinlik Düzenliyoruz
  • Hedef odaklı pazarlama yapıyoruz

Hizmet sunduğumuz alanlar ve müşterilerimizin talepleri, özellikle teknolojinin yıkıcı değişim gücü sebebiyle sürekli yenilenmekte ve eski ihtiyaçlar ortadan kalkıp yenileri gelmektedir. Bu sebeple CXO Medya sektörün önde gelen C seviyesindeki yöneticilerinden sürekli olarak danışmanlık alarak; iş yapış modellerini ve süreçlerini güncelleyip hizmet sunduğu müşterileri için yeni iş fırsatları sunmaktadır. Ürettiğimiz yayınlarımız, hizmet verdiğimiz sosyal medya hesaplarımız ya da yönettiğimiz etkinliklerimiz için yeni fikirler, yeni yaklaşımlar geliştirip, iş dünyasının ihtiyaç duyduğu yenilikçi modelleri geliştirmeye devam ediyoruz.

Hızlı bir değişimin yaşandığı bir dönemdeyiz. Bugün yeni olan, yarın eskiyor. CXO Medya olarak en iyi içerikleri, en iyi B2B etkinlikleri ve en etkin networking olanaklarını sunuyoruz. Sonuç odaklı çalışıyoruz. Çözümlerimiz ve hizmetlerimiz sayesinde işiniz için en yüksek faydayı almanızı sağlıyoruz.

- İletişime Geçin

Bizlerle hızlı bir şekilde iletişime geçmek için aşağıdaki bilgileri kullanabilirsiniz.

Ofisimiz

CXO MEDYA, Altunizade, Kısıklı Cd. No:28, 34662 Üsküdar/İstanbul

- Bize Yazın

Teşekkürler! Mesajınız bize ulaştı.
Hata! Mesaj gönderilirken bir hata oluştu.